Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-03-31 05:34:31 534

"És remek trágya amúgy a "produktum"."

 

Ezzel így az a gond, hogy a produktum alatt elsárgul a fű, és egy kb. 15cm-es kör alakban lesz szép zöld. Olyan, mintha fűgyűrűkkel szórták volna tele a telket. Nem túl szép látvány. :-(

Törölt nick Creative Commons License 2006-03-31 05:32:34 533
Gyere el, és győződj meg róla a saját szemeddel.  Szívesen látlak. Találkozzunk 15:35-kor az ivacsi vonatmegállóban! Sajnos rablóhússal nem szolgálhatok, de majd kitalálunk valamit! ;-)
A hozzászólás:
eMM Creative Commons License 2006-03-30 21:52:03 532
off
Kizárt.A macseknál ez nem lustaság kérdése,ösztönösen elássa.Ez olyan nála mint a mosdás pld.
Másik állat lesz az, nem macska.

Vagy a másik lehetőség betonon nő a füvetek mondjuk,és nem tudja elásni hanem kaparász.De akkor meg a macska nem igazán vécézne oda.Szóval ez se valószínű.

És nem is igazán rajong a fűért.Az avaros részeket szereti vagy a laza virágágyást,amibe könnyű elásni.Meg a száraz helyeket.És remek trágya amúgy a "produktum".
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-03-30 19:55:54 530

"A macska még mindig elássa a produktumot"

 

Szombaton várlak szeretettel Veresen, megmutatom ott milyen lusta macskák élnek! ;-)

 Tele a füvünk macskagumival. :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!