A jogalapja a hibás teljesítés, arra hivatkozva, hogy nem felel meg az emlegetett értékeknek. Nekem megvolt táblázatban, de elkavartam, de ha visszaolvasol az elejétől, szerintem valahol megtalálod. A perem decemberben volt két éve, hogy megy, és nem tartok sehol.... többször akart már egyezkedni az építtető, de nem jött még össze, pedig egy szállal sem akarok többet, minthogy vegyék vissza a lakást, adják vissza az akkor kifizetett pénzemet, és hadd menjek Isten hírével. Már előszerződésünk is volt erről, de láthatóan csak úgy konkrét vevővel mernének belemenni a lakásvisszavételbe, és ilyenük még nem jött össze.
Az én akusztikusom száz rongy volt, hét mérést csinált, ezt is megtalálod, ha visszaolvasol. De vigyázz, ezzel a beadványodat vagy midet csak alátámaszthatod, a bíróság nem fogadja el, mivel az a Te pártodon van, így újat rendel ki. Hozzám pl. egy olyat, aki hetven rongyért több oldalon át azt fejtette ki...hogy bármi is lehet.:-) Éljen, éljen.:-) De nem bántam meg. Fenntartom, hogy számomra ez az egyetlen járható út - az nem, hogy rásózom szó nélkül valami szerencsétlenre. Abban bízom, hogy ha mást nem, hátha megun az építtető, meg a tárgyalásokat is...:-)))
|