|
|
|
|
 |
eMM
2006-03-30 21:45:46
|
531
|
Igen én a pesterzsébeti tesco épületében üzemelőben vettem.
|
|
A hozzászólás:
 |
ximot
2006-03-30 19:55:37
|
529
|
| freesanpfban? |
|
Előzmény:
 |
eMM
2006-03-30 10:21:56
|
528
|
off A macska még mindig elássa a produktumot nem úgy mint az édes drága kutyulik.Na azok aztán tényleg telisz@rják a kertet.Persze erre is van megoldás, be kell zárni a kutyulikat egy pár m2-es helyre és akkor marad a szép kert. És erre rengeteg példa van,csak azt nem értem minek az ilyennek kutya.Tartson hörcsögöt,az elvan kis helyen is. Persze a hörcsög nem zajong, az nem izgalmas.
ximot! Freesanpfban lehet kapni kutyamacska távoltartó gélt,duplaaanyit(1 liter) feleannyiért.Ez is citromfű alapú egyébként,nekem kutyára bejött,meg macskára is használtam.Persze nem rá,hanem olyan helyre ahova azért ne menjen. A mellékelt képen a doboz már üres és átlátszó, amúgy UV zöld szinű benne a gél.
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|