Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2006-03-29 22:07:27 18
Most latom, hogy off is voltam, tehat ON: en tudok 0,5%-ert (legalabbis legutobb tavaly nyaron is annyi) jol dolgozo ugyvedet, es mar tobbrol is hallottam, bar teny hogy az 1% a legelterjedtebb.
Előzmény:
hatika Creative Commons License 2002-08-07 09:25:12 -
Sziasztok!

Milyen díjjal dolgoznak az ügyvédek lakásvétel esetén?
Mit lehet/szokás ügyvédre bízni hitel ügyintézés esetén, és mit kell személyesen intézni (pl. földhivatal)?

Köszi,
h

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!