Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2006-03-29 22:05:30 17
Bocsanat, most latom hogy tobbedizigleni ismetlesbe sikerult keverednem. Nem baj, vigasztaljon mindenkit a tudat hogy leirni tobb idobe tellett, mint elolvasni:))
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2006-03-29 22:03:36 16
??? A nagyobbikom eppen 2 hete volt 4 eves, a kicsi meg meg 2,5 sincs. A nagyobbik sotetben is teljesen onjaro (pl. este wc-re, vagy hazaerkezve amig en riasztozok/csomagozom mar le is vetkozott), mert fel tudja kapcsolni a villanyt. A kicsi me'g nyujtozkodik hogy elerje, de sikerul. Persze az elso ket hetben meg jatszottak is vele (foleg a valtokapcsoloval, mert az milyen erdekes), de azota mar csak elonye van, hatranya nincs. Nem is ertem miert jo a villanykapcsolotol elzarni a gyereket. A konnektornal meg van ertelme de az meg nincs messzire teve, mert az meg nekunk ugy kenyelmes (sot, nem is kenyelmes, hanem csak esztetikus), mi? Jobb helyeken gyerekdugo egy ideig max.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!