|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2006-03-29 22:05:30
|
17
|
| Bocsanat, most latom hogy tobbedizigleni ismetlesbe sikerult keverednem. Nem baj, vigasztaljon mindenkit a tudat hogy leirni tobb idobe tellett, mint elolvasni:)) |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2006-03-29 22:03:36
|
16
|
| ??? A nagyobbikom eppen 2 hete volt 4 eves, a kicsi meg meg 2,5 sincs. A nagyobbik sotetben is teljesen onjaro (pl. este wc-re, vagy hazaerkezve amig en riasztozok/csomagozom mar le is vetkozott), mert fel tudja kapcsolni a villanyt. A kicsi me'g nyujtozkodik hogy elerje, de sikerul. Persze az elso ket hetben meg jatszottak is vele (foleg a valtokapcsoloval, mert az milyen erdekes), de azota mar csak elonye van, hatranya nincs. Nem is ertem miert jo a villanykapcsolotol elzarni a gyereket. A konnektornal meg van ertelme de az meg nincs messzire teve, mert az meg nekunk ugy kenyelmes (sot, nem is kenyelmes, hanem csak esztetikus), mi? Jobb helyeken gyerekdugo egy ideig max. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|