|
|
|
|
 |
titamita
2006-03-29 10:24:07
|
105
|
| Van keped is a legedibbrol? :-) |
|
 |
Atahualpha
2006-03-29 08:53:46
|
104
|
| :-))) na akkor nem is volt nehéz:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
Cinnamoroll82
2006-03-28 20:49:50
|
103
|
| Wow, a cicus annyira jól viselte a fürdést mint egy kis angyal, egyébként is az. :) Ma már tisztán kerül ágyba. Mivel napok óta nem tudom kizárni a hálóból ezért velem aludt de azért így csak jobb, nagyon kis baba lett a bőre. A legédibb kis jószág a földön, persze szorosan a sziámim mellett.:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|