Keresés

Részletes keresés

titamita Creative Commons License 2006-03-29 10:24:07 105
Van keped is a legedibbrol? :-)
Atahualpha Creative Commons License 2006-03-29 08:53:46 104
:-))) na akkor nem is volt nehéz:-)))
A hozzászólás:
Cinnamoroll82 Creative Commons License 2006-03-28 20:49:50 103
Wow, a cicus annyira jól viselte a fürdést mint egy kis angyal, egyébként is az. :) Ma már tisztán kerül ágyba. Mivel napok óta nem tudom kizárni a hálóból ezért velem aludt de azért így csak jobb, nagyon kis baba lett a bőre. A legédibb kis jószág a földön, persze szorosan a sziámim mellett.:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!