Keresés

Részletes keresés

Gabinet Creative Commons License 2006-03-31 17:39:15 110
Szia. Ha érdekel a Sphynx, írj a gabinet@vnet.hu ra és hagyj telefonszámot, felhívlak.
A hozzászólás:
d1981ori Creative Commons License 2006-03-28 10:20:10 102

Sziasztok!

Hol lehet ilyen csupasz, szfinx cicát kapni?

Tenyésztő vagy ilyen érdekelnének.

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!