Keresés

Részletes keresés

SzűcsBöbe Creative Commons License 2006-04-07 15:17:19 88

Kedves Ismeretlen!

 

Látom, jó érzés gúnyt űzni a segítséget kérő emberektől. Természetesen az e-mail címemet azért írtam meg, hogy aki szeretné velem felvenni a kapcsolatot, az közvetlenebb módon megtehesse, mint egy fórumon való levelezés.

 

Üdvözlök minden cicabarátot!

A hozzászólás:
Dulifuli Creative Commons License 2006-03-28 08:59:26 87
A címem: erzsebetszucs@freemail.hu

Jó ötlet! Ha elutazunk valahová, majd e-mailben elküldjük a macskánkat erre a címre!
Előzmény:
SzűcsBöbe Creative Commons License 2006-03-26 12:07:46 86

Kedves Macskabarátok!

A férjem és én olyan leendő ismerős(őke)t keresünk, aki(k) mostanság szeretne(nének) magához venni kiscicát. Nekünk 5 évig volt cicánk, de sajnos 3 hónapja meghalt szegény. Szeretnénk most is magunkhoz venni egy cicát, de sajnálatosan nincs kire hagynunk szabadság ideje alatt. Hasonló cipőben járó ember(ek) jelentkezését várnánk, támogatnánk egymást a cicák ellátásában szükség esetén. A címem: erzsebetszucs@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!