Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vzstrial Creative Commons License 2006-03-27 11:27:15 94

Ok, én csak az ervánál néztem az árat. Persze annál csak olcsóbban lehet újonnan megkapni. De a 110 ezekután is még sok:)

Képminőségéről nincsenek tapasztalataim, így nem tudok semmit mondani.

Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2006-03-24 13:57:56 93
A Sigma 18-50/2.8EX DC kitobi kategória...?
Ezt erősen kétlem... Tudom, mert használom (a kitobit pedig használtam). Közelebb áll képminőségben a 17-40/4L-hez és az építési minősége is az L-es obikhoz hasonló (igaz, USM/HSM nincs benne). Sőt, F2.8-on jobb képe van az enyémnek, mint a kitobinak F8-on (saját tesztem alapján, 18 és 50mm-en próbálva). Persze az enyém lehet, hogy jó példány... Az új ára egyébként 117E az Optiformnál (legalábbis annyiért vettem kb. 1 hónapja).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!