|
|
|
|
 |
Dulifuli
2006-03-28 08:59:26
|
87
|
A címem: erzsebetszucs@freemail.hu
Jó ötlet! Ha elutazunk valahová, majd e-mailben elküldjük a macskánkat erre a címre! |
|
A hozzászólás:
 |
SzűcsBöbe
2006-03-26 12:07:46
|
86
|
Kedves Macskabarátok!
A férjem és én olyan leendő ismerős(őke)t keresünk, aki(k) mostanság szeretne(nének) magához venni kiscicát. Nekünk 5 évig volt cicánk, de sajnos 3 hónapja meghalt szegény. Szeretnénk most is magunkhoz venni egy cicát, de sajnálatosan nincs kire hagynunk szabadság ideje alatt. Hasonló cipőben járó ember(ek) jelentkezését várnánk, támogatnánk egymást a cicák ellátásában szükség esetén. A címem: erzsebetszucs@freemail.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|