|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
hsoma
2006-03-25 19:56:44
|
15
|
várj, mert nem sok szkennelt szocjó fotóm van. :))
arra gondoltam, hogy épzelj megé egy más hátteret, fehér, sárga, mittomén. vagy a bkv metró gránifalát. megváltoztatja -e ez a képet?
hsoma |
|
Előzmény:
 |
prokop
2006-03-24 23:04:12
|
14
|
Haaaaaaaat... Nem tudom mi a "hatter", de ketlem hogy nagyon befolyasolna az "kivagas" uzenetet, mely /pillanat lehetne akar a REMENYTELENSEG is. Max feltuningolja egy picit a REMENYKEDO REMENYTELENSEG szintjere, de akkor is :(rol fog regelni. Kivancsiva tettel, johet a tobbi. szvsz ======= a papugaja sorokbol nem ertem, hogy miben kulonbozik az 1-nel emlitett "konvencionális, megegyezésen alapulo" a 2-ben muxo "adott természeti-társadalmi környezetben fejlődő"-tol. Tarsadalmi konyezet konvenciok nelkul aligha van. vagyis ertem en, de akkor is:)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|