|
|
|
|
 |
Atahualpha
2006-03-27 14:59:41
|
99
|
szia,
sztem babasamponnal fürdesd, ami a babának nem árt a cicának sem fog, a fejét csak töröld át enyhén babasamponos kendővés el, és ha lehet kerüld el hogy a szemébe vagy a fülébe menjen...de ha belemegy sem lesz sztem nagy tragédia. Kirázza onnan és kész. Ugyanúgy kell fürdetni mint minden más macskát. |
|
 |
titamita
2006-03-27 14:40:46
|
98
|
| En ugy tudom, hogy viz semmilyen macska fulebe nem mehet, en a fejet nem is szoktam mosni, max enyhen vizes vattaval vegigtorlom. De majd a hozzaertok ugyis megmondjak. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Cinnamoroll82
2006-03-25 19:09:18
|
96
|
| Valaki tud cicafürdetés ügyben tanácsot adni? Mit szabad mit nem? Van macseksamponunk, csak pl a fülecskéjével mi a helyzet, belemehet-e a víz vagy nagyon vigyázni kell rá? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|