Keresés

Részletes keresés

Lean Creative Commons License 2006-03-25 09:19:44 519
A legérdekesebb az,hogy még mindíg megismernek!A család többi tagjának összegömbölyödnek.(Kivétel a kutyának,őket nem zavarja,hogy a Rudi a tányérjukból kiemel egy-két falatot.Megszimatolják és esznek tovább.)
A hozzászólás:
Lean Creative Commons License 2006-03-25 09:08:36 518
Én kutyakaját szoktam nekik kirakni,mert tavaly mikor hozzám kerültek mindíg a kutyával együtt ettek.Igaz szeretnek bogarászni és a hangyákat is megeszik.Így csak táplálék kiegészítés képpen rakok nekik ki kaját.
Előzmény:
eMM Creative Commons License 2006-03-23 21:30:00 517
És mit adtál nekik?
Igen megjelentek nálunk is az első meztelencsigák,gondolom akkor már a sünök sem lehetnek messze.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!