Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vzstrial Creative Commons License 2006-03-24 08:53:29 91
ja és ha 135 újonnan az obi, az is elég sok érte, és ez a 110 is az...
Előzmény:
vzstrial Creative Commons License 2006-03-24 08:48:50 90
azért kedves kolléga mert teljesen igaza van. Ennyi. Ami meg az állványrögzítőt illeti, nevetséges, hogy a boltban olcsóbban jutok hozzá, ez meg elvileg használt (Ervánál 28 az állványrögzítő gyűrű A verzió...) A sigma: hát ahhoz képest hogy a kitobi kategória, nagyobb fényerővel azért elég röhelyes árat írt rá. Ha talán adnék érte 50et talán reális... Ja és ezek használt cuccok... Persze érteni lehet az eladót is, ne bukjon nagyot, de talán nem kéne ennyire bebiztosítania magát...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!