|
|
|
|
 |
Lean
2006-03-25 09:08:36
|
518
|
| Én kutyakaját szoktam nekik kirakni,mert tavaly mikor hozzám kerültek mindíg a kutyával együtt ettek.Igaz szeretnek bogarászni és a hangyákat is megeszik.Így csak táplálék kiegészítés képpen rakok nekik ki kaját. |
|
A hozzászólás:
 |
eMM
2006-03-23 21:30:00
|
517
|
És mit adtál nekik? Igen megjelentek nálunk is az első meztelencsigák,gondolom akkor már a sünök sem lehetnek messze. |
|
Előzmény:
 |
Lean
2006-03-23 17:43:28
|
516
|
Sziasztok!
Ébresztő,a téli álomnak vége!!!!!!!!!
Tegnap este elő jöttek a sünik és kérték a vacsit.:))))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|