Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gabor78 Creative Commons License 2006-03-22 17:53:10 8
nekem van egy jupiter 4/200, lehet hogy megválnék tőle, nemigen használom már,
ha érdekel, keress...
Előzmény:
klep Creative Commons License 2006-02-05 14:39:04 5

Szeretnék venni egy egy teleobit csak játszadozni, semmi komoly cél nem vezérel! A nagyon olcsó obik közül melyik a legkevésbé rossz?

Amiket láttam: 500mm/ Pentacon, Danubia, Beroflex, esetleg 400mm/ Albinar, Mamiya, Beroflex. Más típusok ajánlását is szívesen fogadom!

Van vmelyikkel tapasztalatotok? Egyáltalán mit lehet elvárni egy ilyen obitól? Több részlet jön elő, mint mondjuk egy Canon 75-300, vagy Sigma 70-300-as obival?

Előre is köszi a tanácsot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!