Keresés

Részletes keresés

fromme Creative Commons License 2006-03-23 18:06:49 1178
Az embert minősíti, miként bánik doromboló társával!
Schuszi Creative Commons License 2006-03-22 20:03:12 1171

Ez szomorú :(

 

De a csírkét fedett helyen kell tartani egyes helyeken. Amit gondolom meg is tesznek,nem elaltatják őket előre.... No comment

 

Azt kéne leoltatni,aki ilyet csinál...

A hozzászólás:
fromme Creative Commons License 2006-03-22 17:39:11 1169

azért nem normális dolog az, ha a madárinfluenzától való személyes félelmükben egyesek előre elaltatják a cicájukat, nehogy véletlenül beteg madarat egyen

 

állítólag néhány hete, heti ötven-hatvan ilyen kérés érkezik az állatorvosokhoz

 

szerintem az ilyenek soha nem a cicájukat szerették, hanem mindig, mindenek felett és kizárólag saját magukat

 

fromme

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!