|
|
|
|
 |
fromme
2006-03-23 18:06:49
|
1178
|
| Az embert minősíti, miként bánik doromboló társával! |
|
 |
Schuszi
2006-03-22 20:03:12
|
1171
|
Ez szomorú :(
De a csírkét fedett helyen kell tartani egyes helyeken. Amit gondolom meg is tesznek,nem elaltatják őket előre.... No comment
Azt kéne leoltatni,aki ilyet csinál... |
|
A hozzászólás:
 |
fromme
2006-03-22 17:39:11
|
1169
|
azért nem normális dolog az, ha a madárinfluenzától való személyes félelmükben egyesek előre elaltatják a cicájukat, nehogy véletlenül beteg madarat egyen
állítólag néhány hete, heti ötven-hatvan ilyen kérés érkezik az állatorvosokhoz
szerintem az ilyenek soha nem a cicájukat szerették, hanem mindig, mindenek felett és kizárólag saját magukat
fromme |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|