|
|
|
|
 |
garfieldka
2006-03-22 18:50:32
|
356
|
Hát ez az! A kérdezőnek sikerült egy kicsit összekevernie a dolgokat. :)
Nem teljesen egyértelműen tette fel a kérdést. Kapott is rá azonnal, helytelen választ. Adaptert kínáltak neki, pedig ő konvertert keresett.
Persze szerintem is adapterre gondolt, hogy csatlakoztatni tudja az M42-es objektívjeit.
Az M42-es konvertered egyébként lehet használni az EOS vázakon, természetesen M42-es objektívekhez. Ehhez azonban előbb szükség van egy M42-es adapterre is. |
|
A hozzászólás:
 |
luipapa
2006-03-22 16:30:20
|
355
|
| nem tudom hogy az EOS-hoz jó e de van egy SOLIGOR MC AUTO TELE CONVERTER
2x to fit pentax én praktikához használtam
luipapa@freemail.hu |
|
Előzmény:
 |
Noahi
2006-03-21 14:59:36
|
345
|
Keresek EOS vázhoz M42x1-es konvertert. Van tippje (vagy konvertere) valakinek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|