Keresés

Részletes keresés

garfieldka Creative Commons License 2006-03-22 18:50:32 356

Hát ez az! A kérdezőnek sikerült egy kicsit összekevernie a dolgokat. :)

 

Nem teljesen egyértelműen tette fel a kérdést. Kapott is rá azonnal, helytelen választ. Adaptert kínáltak neki, pedig ő konvertert keresett.

 

Persze szerintem is adapterre gondolt, hogy csatlakoztatni tudja az M42-es objektívjeit.

 

Az M42-es konvertered egyébként lehet használni az EOS vázakon, természetesen M42-es objektívekhez. Ehhez azonban előbb szükség van egy M42-es adapterre is.

A hozzászólás:
luipapa Creative Commons License 2006-03-22 16:30:20 355
nem tudom hogy az EOS-hoz jó e de van egy SOLIGOR MC AUTO TELE CONVERTER 2x to fit pentax én praktikához használtam luipapa@freemail.hu
Előzmény:
Noahi Creative Commons License 2006-03-21 14:59:36 345
Keresek EOS vázhoz M42x1-es konvertert.
Van tippje (vagy konvertere) valakinek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!