|
|
|
|
 |
kaviat
2006-03-22 16:26:25
|
354
|
| én a 135-ös sonnarommal azt tapasztaltam, hogy jól lehet vele közelizni [sima m42-es közgyűrüt], viszont elég erősen viszi a fényerőt a közgyűrű. szóval fény az nem árt ha van. |
|
A hozzászólás:
 |
- bukter -
2006-03-22 15:23:37
|
351
|
Hello!
Egy régi manuális 300-as fix telét szeretnék közgyűrűkkel használni, mert alapból 6 méter a közelpontja. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt valaki, aki esetleg csinált hasonlót, hogy mire számíthatok minőségromlás terén? Mondjuk a puding próbája az evés...csak előtte még szereznem kell közgyűrű(ke)t.
Üdv! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|