Keresés

Részletes keresés

kaviat Creative Commons License 2006-03-22 16:26:25 354
én a 135-ös sonnarommal azt tapasztaltam, hogy jól lehet vele közelizni [sima m42-es közgyűrüt], viszont elég erősen viszi a fényerőt a közgyűrű. szóval fény az nem árt ha van.
A hozzászólás:
- bukter - Creative Commons License 2006-03-22 15:23:37 351

Hello!

 

Egy régi manuális 300-as fix telét szeretnék közgyűrűkkel használni, mert alapból 6 méter a közelpontja. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt valaki, aki esetleg csinált hasonlót, hogy mire számíthatok minőségromlás terén? Mondjuk a puding próbája az evés...csak előtte még szereznem kell közgyűrű(ke)t.

 

Üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!