|
|
|
|
 |
luipapa
2006-03-22 16:30:20
|
355
|
| nem tudom hogy az EOS-hoz jó e de van egy SOLIGOR MC AUTO TELE CONVERTER
2x to fit pentax én praktikához használtam
luipapa@freemail.hu |
|
 |
Kuulpix
2006-03-21 15:25:53
|
346
|
| Nekem van, tegnap érkezett. Japán masszív pontos gyártmány, tartozék kitekerő szerszám. Ára 7.500 forint. Dobj mailt ha érdekel. --- kuulpix@gmail.com |
|
A hozzászólás:
 |
Noahi
2006-03-21 14:59:36
|
345
|
Keresek EOS vázhoz M42x1-es konvertert. Van tippje (vagy konvertere) valakinek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|