Keresés

Részletes keresés

titamita Creative Commons License 2006-03-20 11:22:09 95

:-)

Elkuldod nekem az utlevelszamat?

 

Koszonom

A hozzászólás:
Gabinet Creative Commons License 2006-03-19 19:52:17 92
Megjött a mail, mondtuk Nimcinek, hogy készűljön.
Előzmény:
titamita Creative Commons License 2006-03-17 16:24:41 91

Gabinet!

 

Ket perce kuldtem neked egy e-mailt. Ha esetleg megint nem kapod meg, akkor irnal ide?

(Nem akarom elkiabalni, de lehet hogy lesz fuvar.)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!