|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
csd
2006-03-19 18:38:59
|
264
|
| fú, szerintem ebben a topikban nem fognak egyhamar válaszolni. én megkérdezném helyedben a fotós adok-veszek és a canon eos fanclub vagy canon eos adok-veszek topikban. |
|
Előzmény:
 |
N0rb3rt
2006-03-14 22:56:26
|
263
|
Kapható még egyszerű USB2-es, csak CF kártya olvasó?
Hosszabban:
Tudtok olyan forgalomban lévő CF kártya olvasóról, ami tapasztalat szerint is tudja az USB2-es sebességet és nem 280 az egyben funkciójú, hanem mondjuk csak 1-2 kártyatípust tud (köztük a CF-et)?
Unom már az tenyérnyi méretű mindent olvaskókat, mikor nekem csak CF-re kéne, és mivel hurcolom, örülnék, ha minél kisebb lenne.
A speckó szerint sokra az van írva, hogy USB2 kompatibilis, de ez kevés; átviteli sebességben is tudnia kell. (Nem mindegy, hogy max 1,5MB/s vagy akár 8MB/s sebességgel lehet olvasni róla.
Köszi!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|