Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-03-17 16:54:51 26
a te kedvedert lenne lepecsetelt "urna" is a tanacshaan, oda is bedobhatnad.

ZOH
Törölt nick Creative Commons License 2006-03-17 16:46:23 16
Te kis hamis, még nem nyúlták le a teljes adatbázis a Fideztől a "ballibek"
Leontinus Creative Commons License 2006-03-17 16:44:26 14

Hát igen, ez is igaz. Lehetne mondjuk egy olyan megoldás, hogy a helyi (kérdés milyen szintű) választási irodának történő közvetlen cédulaleadás, de megint csak itt vannak az aktivisták, akik a "gondot" leveszik a választópolgár válláról.

 

De az előzőekben leírt ötlet - a parlamenti pártoknak ne kelljen gyűjteni talán megoldaná a problémát.

 

OFF

Remélem az ötlet kitalálója is olvassa a topicot.

ON

A hozzászólás:
tüzes fal Creative Commons License 2006-03-17 16:37:37 13

Mivel a ballibnek pontos adatbázisa van a szavazókról, ezért elég lenne mondjuk a jobbos címekről érkező leveleket elveszíteni.

 

De akár fel is bonthatják, hiszen a választási irodához megy, a választó abból úgysem tudna meg semmit.

 

A sztálinista időket akarják ezek visszahozni?

Előzmény:
BENTA Creative Commons License 2006-03-17 16:20:46 6
'

Na persze, olyan postával ami csak úgy kiemeli az MSZP számára a faxokat, majd küldjük a kopogtatókat?'

 

A Posta meg majd egyenként felbontja, és csak a számára szimpit továbbítja? Vagy milyen rémálmod van ezzel kapcsolatban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!