Keresés

Részletes keresés

Emi2 Creative Commons License 2006-03-16 09:24:07 262
Azt nagyon megköszöném.
De ha nem akarod itt publikálni akkor az emilio3@freemail.hu email címre is küldheted.
Köszi!
A hozzászólás:
Jamie25 Creative Commons License 2006-03-16 08:39:51 261

Jelenleg a váza van készen, tehát csak maga az Ytong szerkezet. Munkapult még nincs rászerelve, mivel előbb az ajtókat szeretném bemérni és legyártani.

A márciusi Otthon újságban egy ilyen épített konyha és szobai tároló, ott láthatod készen is.

 

Ha érdekel kép akkor készítek róla hétvégén és felrakom ide. Még hátra van a csiszolása, glettelése és a festése. Kicsit ruszitkus felülettel akarjuk megcsinálni, így az Ytong elemek sarkai le lesznek kerekítve. Festése pedig Tikkurila Optiva 20-al lesz, mert az vízálló felületet képez, így könnyen takarítható.

 

 

Előzmény:
Emi2 Creative Commons License 2006-03-16 08:30:11 260
Szia!
Az Ytongos konyháról nem készítettél véletlenül képet?
Mi is hasonlót szeretnénk megvalósítani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!