|
|
|
|
 |
Emi2
2006-03-16 09:24:07
|
262
|
Azt nagyon megköszöném. De ha nem akarod itt publikálni akkor az emilio3@freemail.hu email címre is küldheted. Köszi! |
|
A hozzászólás:
 |
Jamie25
2006-03-16 08:39:51
|
261
|
Jelenleg a váza van készen, tehát csak maga az Ytong szerkezet. Munkapult még nincs rászerelve, mivel előbb az ajtókat szeretném bemérni és legyártani.
A márciusi Otthon újságban egy ilyen épített konyha és szobai tároló, ott láthatod készen is.
Ha érdekel kép akkor készítek róla hétvégén és felrakom ide. Még hátra van a csiszolása, glettelése és a festése. Kicsit ruszitkus felülettel akarjuk megcsinálni, így az Ytong elemek sarkai le lesznek kerekítve. Festése pedig Tikkurila Optiva 20-al lesz, mert az vízálló felületet képez, így könnyen takarítható.
|
|
Előzmény:
 |
Emi2
2006-03-16 08:30:11
|
260
|
Szia! Az Ytongos konyháról nem készítettél véletlenül képet? Mi is hasonlót szeretnénk megvalósítani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|