Keresés

Részletes keresés

mdemcsik Creative Commons License 2006-03-13 18:04:13 344
Ezt egy kicsit kifejtenéd ha megkélek? Te vagy az eslő aki válaszol a kérdésre, bárhol tettem fel.
A hozzászólás:
szg8 Creative Commons License 2006-03-13 18:02:11 343

Rá lehet rakni...Az viszont már más kérdés, hogy milyen képminőséget ad...

 

Előzmény:
mdemcsik Creative Commons License 2006-03-13 17:58:05 342

Heló!

Van valakinek Sigma 1.4x EX APO DG? Ez csak EX obikhoz jó vagy a sima sigmához is? Konkrétan Sigma 70-300 APO DG amihez kellene.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!