|
|
|
|
 |
Dorinesz
2006-03-11 15:15:11
|
31
|
| Ezt már a másik topicon is megállapítottam, hogy Cérnának milyen szép óriási szemei vannak! :)) |
|
 |
dobsika
2006-03-10 11:50:43
|
12
|
| Cérna szeme olyan szép! Nagyon bájos cica! :-))) |
|
 |
dobsika
2006-03-10 11:48:45
|
11
|
Szia Bobi!
Szeretettel köszöntelek a kedvenceink új topikon.Cérna és Cumi nagyon bájosak a képeken. |
|
A hozzászólás:
 |
Boborjan
2006-03-10 11:46:25
|
10
|
Sziasztok! Az én cicáim Cérna (álló kép) és Cumi (fekvő kép).

 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|