Keresés

Részletes keresés

dobsika Creative Commons License 2006-03-10 11:14:50 8
És szerinted nem lehetne összeszoktatni őket Bunnyval?
A hozzászólás:
T.Anderson Creative Commons License 2006-03-10 11:12:27 7
Na, jó bevallom, ha rajtam múlt volna, nem lett volna egy állat sem a lakásban!
Én egyébként is kutyás vagyok....


venni is szeretnék egy Berni pásztort, vagy egy Shar-pei-t, de utóbbi a Bunny cica miatt már kilőve, mert ugye a shar-pei is inkább lakáskutya.....
Előzmény:
dobsika Creative Commons License 2006-03-10 11:01:42 3
T.A te nagy állatbarát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!