|
|
|
|
 |
dobsika
2006-03-10 11:14:50
|
8
|
| És szerinted nem lehetne összeszoktatni őket Bunnyval? |
|
A hozzászólás:
 |
T.Anderson
2006-03-10 11:12:27
|
7
|
Na, jó bevallom, ha rajtam múlt volna, nem lett volna egy állat sem a lakásban! Én egyébként is kutyás vagyok....
venni is szeretnék egy Berni pásztort, vagy egy Shar-pei-t, de utóbbi a Bunny cica miatt már kilőve, mert ugye a shar-pei is inkább lakáskutya.....
|
|
Előzmény:
 |
dobsika
2006-03-10 11:01:42
|
3
|
| T.A te nagy állatbarát! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|