|
|
|
|
 |
dobsika
2006-03-10 11:15:30
|
9
|
Jut eszembe, hát én láttam malckád, amint Bunny vadászik rá... :-)))
Olyan jó az a kép!
|
|
A hozzászólás:
 |
dobsika
2006-03-10 11:12:02
|
6
|
| A tengeri malackádról nincs képed? |
|
Előzmény:
 |
T.Anderson
2006-03-10 10:57:21
|
1
|
Kedvenceink, hát azt úgyis tudod, hogy a legnagyobb kedvencem a macskám, becsületetes nevén Midnight Bunny....
azonkívűl van még 2 tengerimalacunk is az egyik Pizsi névre hallgat, a másik meg Maya...
volt egy harmadik is, de ő sajnos a múlt hétem eltávozott az örök vadászmezőkre, őt Bocinak hívták.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|