|
|
|
|
 |
norio
2006-03-11 03:36:22
|
28
|
| Szegény, nem vagy nagyon szomorú? :( Rossz lehet elveszíteni egyet. |
|
 |
dobsika
2006-03-10 11:12:02
|
6
|
| A tengeri malackádról nincs képed? |
|
 |
dobsika
2006-03-10 11:01:42
|
3
|
| T.A te nagy állatbarát! |
|
A hozzászólás:
 |
T.Anderson
2006-03-10 10:57:21
|
1
|
Kedvenceink, hát azt úgyis tudod, hogy a legnagyobb kedvencem a macskám, becsületetes nevén Midnight Bunny....
azonkívűl van még 2 tengerimalacunk is az egyik Pizsi névre hallgat, a másik meg Maya...
volt egy harmadik is, de ő sajnos a múlt hétem eltávozott az örök vadászmezőkre, őt Bocinak hívták.... |
|
Előzmény:
 |
dobsika
2006-03-10 10:49:33
|
-
|
Új topik nyílt, várom a régi és új ismerősöket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|