Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
EOS-Bandi Creative Commons License 2006-03-09 22:52:45 263

Egy kis elmelet, es az atalakitasrol par szo, meg kepek tablazatok:

http://www.fototipp.hu/irdslr

 

Előzmény:
pitman Creative Commons License 2006-03-02 11:44:35 261
Közben végigolvastam a linkedet és igazad van. Amit én láttam az más volt, ott a hotmirror helyére átlátszó szűrőt tett vissza. Így normál fénynél külső infraszűrő nélkül fals színeket adott a gép, külső infra szűrővel csak az infra tartományt rögzítette ugyanilyen záridőkkel, mint itt. Ha pedig külső hotmirror szűrőt használt, akkor a gép úgy viselkedett, mint átalakítás nélkül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!