|
|
|
|
 |
Ybrik
2006-03-09 13:35:12
|
336
|
| Egy próbát megérne a természetfotós oldal ott sok a tc szakértő.És lehet ,hogy erre ritkán járnak. |
|
 |
Ybrik
2006-03-09 13:31:03
|
335
|
| Bocs, akkor már megint megbomlott az elmém!Mindig olcsóbbnak hiszem a dolgokat.... |
|
A hozzászólás:
 |
jiljil
2006-03-09 13:07:56
|
334
|
Az általad említett ár körül szeretnék venni! Én most 52300 Ft-ért látom az Optiformnál! Köszi a segítséget!
|
|
Előzmény:
 |
Ybrik
2006-03-09 12:47:01
|
333
|
| A mennyire tudom a kenko pro-újonan sincs horror árban.Optifofmban tuti megnézheted-kipróbálhatod.Bár én dícséretet és negatívumot egyaránt hallottam róla.(úgy emlékszem 35e körüli ára van) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|