Keresés

Részletes keresés

Ybrik Creative Commons License 2006-03-09 13:35:12 336
Egy próbát megérne a természetfotós oldal ott sok a tc szakértő.És lehet ,hogy erre ritkán járnak.
Ybrik Creative Commons License 2006-03-09 13:31:03 335
Bocs, akkor már megint megbomlott az elmém!Mindig olcsóbbnak hiszem a dolgokat....
A hozzászólás:
jiljil Creative Commons License 2006-03-09 13:07:56 334
Az általad említett ár körül szeretnék venni!
Én most 52300 Ft-ért látom az Optiformnál!
Köszi a segítséget!
Előzmény:
Ybrik Creative Commons License 2006-03-09 12:47:01 333
A mennyire tudom a kenko pro-újonan sincs horror árban.Optifofmban tuti megnézheted-kipróbálhatod.Bár én dícséretet és negatívumot egyaránt hallottam róla.(úgy emlékszem 35e körüli ára van)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!