|
|
|
|
 |
jiljil
2006-03-09 13:07:56
|
334
|
Az általad említett ár körül szeretnék venni! Én most 52300 Ft-ért látom az Optiformnál! Köszi a segítséget!
|
|
A hozzászólás:
 |
Ybrik
2006-03-09 12:47:01
|
333
|
| A mennyire tudom a kenko pro-újonan sincs horror árban.Optifofmban tuti megnézheted-kipróbálhatod.Bár én dícséretet és negatívumot egyaránt hallottam róla.(úgy emlékszem 35e körüli ára van) |
|
Előzmény:
 |
jiljil
2006-03-09 12:34:08
|
332
|
1,4x 1,5x-t keresek Canon EOS csatlakozással. Sigma EX, Kenko PRO, Canon amikre gondoltam. tel: 70/2019839 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|