Keresés

Részletes keresés

konaking Creative Commons License 2006-03-09 13:58:24 338
Nézd meg a tmfoto.hu-n.

Ybrik Creative Commons License 2006-03-09 12:47:01 333
A mennyire tudom a kenko pro-újonan sincs horror árban.Optifofmban tuti megnézheted-kipróbálhatod.Bár én dícséretet és negatívumot egyaránt hallottam róla.(úgy emlékszem 35e körüli ára van)
A hozzászólás:
jiljil Creative Commons License 2006-03-09 12:34:08 332
1,4x 1,5x-t keresek Canon EOS csatlakozással.
Sigma EX, Kenko PRO, Canon amikre gondoltam.
tel: 70/2019839

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!