|
|
|
|
 |
titamita
2006-03-09 11:00:56
|
82
|
Szia. En is probaltam a neten, de nem talaltam senkit, aki autoval maszkalna. Gepem van, de csak a cegnel.
Megnyomorgatod a fejet a nevemben? :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Gabinet
2006-03-08 18:29:28
|
81
|
| Szia Kedves. Még nálam sincs semmi+. Egyébként, ha van géped, akkor miért nem Skype-olunk? Nimci köszöni jól van. |
|
Előzmény:
 |
titamita
2006-03-08 14:37:21
|
80
|
| Most probalok valaki talalni, aki autoval jonne ide. Eddig nulla sikerrel sajnos. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|