|
|
|
|
 |
Caipi
2006-03-09 07:45:44
|
637
|
| Nem is gondoltam, hogy ők tehetnének róla. Nekem például egyfolytában kavar van a címemmel, mert 6/a-nak vagy minek vettem meg, és utána találták ki, hogy 6-8. De az utóbbiba nem hagytak bejelentkezni, merthogy nem erről szólt a szerződés. A hölgy annyit tett, hogy szándékosan picit elírta, így a lakcímkártyámon 6-A van. Az nem érdekes, hogy ilyen nincs....:-)) |
|
A hozzászólás:
 |
orwell84
2006-03-08 15:19:45
|
636
|
Hát igen, bár gondolom erről speciel pont nem a Kévés és tsai tehet, hanem a rendezési terv(?!) /persze lehet, hogy a Kévésnek ebbe is van beleszólása.../ A szemben lévő posta pld. Orczy tér 1. És vajh mi lesz a most épülő ház címe? (talán Baross u. sok, csak hogy mindenféle legyen).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|