Keresés

Részletes keresés

Gabinet Creative Commons License 2006-03-08 18:29:28 81
Szia Kedves. Még nálam sincs semmi+. Egyébként, ha van géped, akkor miért nem Skype-olunk? Nimci köszöni jól van.
A hozzászólás:
titamita Creative Commons License 2006-03-08 14:37:21 80
Most probalok valaki talalni, aki autoval jonne ide. Eddig nulla sikerrel sajnos.
Előzmény:
Atahualpha Creative Commons License 2006-03-08 14:23:21 79

Értem....meg is értem hogy hiányzik!

De azért visszajössz még érte?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!