Keresés

Részletes keresés

titamita Creative Commons License 2006-03-08 14:37:21 80
Most probalok valaki talalni, aki autoval jonne ide. Eddig nulla sikerrel sajnos.
A hozzászólás:
Atahualpha Creative Commons License 2006-03-08 14:23:21 79

Értem....meg is értem hogy hiányzik!

De azért visszajössz még érte?

Előzmény:
titamita Creative Commons License 2006-03-08 14:20:53 78

Azota mar belenott kisse. :-)

Egybevan meg jol van Gabineteknel lakik. En meg Angliaban. :-( Es utalom, hogy olyan iszonyu korulmenyes allatot idehozni. Annyira paraznak a veszettsegtol, de a sok patkany a metroban az valahogy oke.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!