Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2006-03-08 14:53:47 635

Éljen az építtetőnk!:-)

Egyébként jópofa, nem? A mi házunk Szeszgyár u., a másik (az Orczy tér fele eső)fele Csobánc u., a Tie(i)tek ezekszerint meg már az Orczy tér.

A hozzászólás:
orwell84 Creative Commons License 2006-03-08 14:21:58 634
Az Orczy toronynak is nevezett (legalábbis valahol már láttam így) belső épület. A külső meg a 4/A.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!