|
|
|
|
 |
Atahualpha
2006-03-08 14:23:21
|
79
|
Értem....meg is értem hogy hiányzik!
De azért visszajössz még érte? |
|
A hozzászólás:
 |
titamita
2006-03-08 14:20:53
|
78
|
Azota mar belenott kisse. :-)
Egybevan meg jol van Gabineteknel lakik. En meg Angliaban. :-( Es utalom, hogy olyan iszonyu korulmenyes allatot idehozni. Annyira paraznak a veszettsegtol, de a sok patkany a metroban az valahogy oke. |
|
Előzmény:
 |
Atahualpha
2006-03-08 12:28:07
|
77
|
| mi lett vele? Nagyon édes kis ráncos:-)))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|