|
|
|
|
 |
RadiX
2006-03-09 08:14:02
|
638
|
| Szia, létrehoztam a topicodat. |
|
 |
Caipi
2006-03-08 13:26:44
|
633
|
| Az melyik? Csak kiváncsiskodom, tudod, az "enyém" a Csobánc u./Szeszgyár u. sarok. |
|
A hozzászólás:
 |
orwell84
2006-03-08 13:07:30
|
632
|
Nem nyitna valaki egy VIII. Orczy tér 4/C fórumot. Még 28 értelmetlen hozzászólást kellene tennem.
Itt a helyzet (talán) nem ilyen vészes, bár a víz itt is jól hallható, meg néha mindenféle "dübörgések". Megjegyzem vsz. nincsenek közvetlen szomszédaim (vagy szintén nem hangoskodók?).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|