Keresés

Részletes keresés

RadiX Creative Commons License 2006-03-09 08:14:02 638
Szia, létrehoztam a topicodat.
Caipi Creative Commons License 2006-03-08 13:26:44 633
Az melyik? Csak kiváncsiskodom, tudod, az "enyém" a Csobánc u./Szeszgyár u. sarok.
A hozzászólás:
orwell84 Creative Commons License 2006-03-08 13:07:30 632
Nem nyitna valaki egy VIII. Orczy tér 4/C fórumot.
Még 28 értelmetlen hozzászólást kellene tennem.

Itt a helyzet (talán) nem ilyen vészes, bár a víz itt is jól hallható, meg néha mindenféle "dübörgések". Megjegyzem vsz. nincsenek közvetlen szomszédaim (vagy szintén nem hangoskodók?).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!