Keresés

Részletes keresés

titamita Creative Commons License 2006-03-08 14:20:53 78

Azota mar belenott kisse. :-)

Egybevan meg jol van Gabineteknel lakik. En meg Angliaban. :-( Es utalom, hogy olyan iszonyu korulmenyes allatot idehozni. Annyira paraznak a veszettsegtol, de a sok patkany a metroban az valahogy oke.

A hozzászólás:
Atahualpha Creative Commons License 2006-03-08 12:28:07 77
mi lett vele? Nagyon édes kis ráncos:-))))))
Előzmény:
titamita Creative Commons License 2006-03-08 09:21:10 76

Nem, az egyik kevesbe hires leszarmazottja: Bogey-Man Bruce Willis (alias Nimay/disznofulu/stb.)

Es elegge hianyzik. :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!