Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zsandár Creative Commons License 2006-03-05 22:11:34 6
Bocs az  előbb lemaradt,hogy Neked válaszolok.
Előzmény:
Pellegrin Creative Commons License 2005-08-23 11:30:15 -

Sziasztok!

 

Házi borospince kialakításáról, figyelembeveendő szempontokról, ill. különböző ezzel kapcsolatos megfontolásokról szeretném ha megosztanátok ismereteiteket...

 

(Pl. hová érdemes tervezni - teljesen külön, vagy a ház alatt, a pinceszinten, mekkorát, milyen falazattal, milyen szellőzéssel, stb. stb.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!