Keresés

Részletes keresés

Atahualpha Creative Commons License 2006-03-02 11:57:30 73
Tegyél be egy képet légyszi az MC lányról, ezt az ártatlan pofit nekünk is látni kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))) (meg persze a kopikról)
A hozzászólás:
Gabinet Creative Commons License 2006-03-02 11:49:57 71
Köszi a címet, de semmi újat nem láttunk. A látottaknál sokkal hyperaktívabbak is tudnak lenni. Most 6 hétig van még nyugalom, addig ketrecben vannak, utána kezdődhet a lakás meg az idegeink lebontása. Az a baj, hogy a 'falhoz csaplak' mindíg csak ígéret, holott némelyik rászolgálna. Most egy MC lányunk van, akit nem merünk senkinek ajánlani, mert visszahozná. Egy istenverése a kiscsaj. Amit le lehet verni, azt leveri, amit ki lehet kaparni azt kikaparja, és mindehhez teljesen ártatlan pofát képes vágni.
Előzmény:
BlackMagic Creative Commons License 2006-03-02 11:36:08 70

Ja, még valami, ezt ajánlom mindenki figyelmébe!

(különösen gabinet-nek, a 6 picivel... :))   )

Érdemes megnézni: http://www.naughty-nature.com/Kittens.html

Video 1 hyper 2003 kittens!!

Jó lehet mikor ezt éjszaka csinálják, mikor aludna az ember!

De ezért imádjuk őket!!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!