|
|
|
|
 |
Atahualpha
2006-03-02 11:57:30
|
73
|
| Tegyél be egy képet légyszi az MC lányról, ezt az ártatlan pofit nekünk is látni kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))) (meg persze a kopikról) |
|
A hozzászólás:
 |
Gabinet
2006-03-02 11:49:57
|
71
|
| Köszi a címet, de semmi újat nem láttunk. A látottaknál sokkal hyperaktívabbak is tudnak lenni. Most 6 hétig van még nyugalom, addig ketrecben vannak, utána kezdődhet a lakás meg az idegeink lebontása. Az a baj, hogy a 'falhoz csaplak' mindíg csak ígéret, holott némelyik rászolgálna. Most egy MC lányunk van, akit nem merünk senkinek ajánlani, mert visszahozná. Egy istenverése a kiscsaj. Amit le lehet verni, azt leveri, amit ki lehet kaparni azt kikaparja, és mindehhez teljesen ártatlan pofát képes vágni. |
|
Előzmény:
 |
BlackMagic
2006-03-02 11:36:08
|
70
|
Ja, még valami, ezt ajánlom mindenki figyelmébe!
(különösen gabinet-nek, a 6 picivel... :)) )
Érdemes megnézni: http://www.naughty-nature.com/Kittens.html
Video 1 hyper 2003 kittens!!
Jó lehet mikor ezt éjszaka csinálják, mikor aludna az ember!
De ezért imádjuk őket!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|