Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
.Pecarobi Creative Commons License 2006-03-02 10:54:07 255
Hja, ha majd egyszer be tudok ruházni egy komolyabb gépre lehet, hogy a d50 is hasonlo sorsra jut. De ez évek kérdése.......
Előzmény:
EOS-Bandi Creative Commons License 2006-03-02 10:25:13 254

Igen, pontosan ez a lenyege. Normal zaridokkel, kezbol, AF-et es a keresot hasznalva. Viszont igy dedikalt lesz a gep, csak IR-t lehet vele fenykepezni.

 

 

Ps. Mivel a 10D-t normalis aron eladni nem lehet, es miota megvettem az 1D-t azota csak a polcon allt. igy logikus lepesnek tunt atalakitani.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!