|
|
|
|
 |
BlackMagic
2006-03-02 10:58:20
|
68
|
Sziasztok!
Én is gratulálok a pici kopernyákokhoz, meg a kis devonhoz is!
Én úgy tudom hogy a sphynx-ek kitenyésztéséhez használtak az elején devonokat, de aztán megtiltották mert valami súlyos genetikai betegséget okozott...
De szerintem sem kéne hogy kopi legyen...
Tündérek a kis napimádók!! :) |
|
A hozzászólás:
 |
Atahualpha
2006-03-02 08:43:51
|
66
|
| Amennyire én hallottam, anno sokat fedeztettek a tipus végett sphynxekkel, ezért néhány kicsit csupaszkás...de elvileg nem szabadnak csupinak lenni....(a standardleírás szerint) |
|
Előzmény:
 |
Cinnamoroll82
2006-03-02 08:27:45
|
65
|
| Köszike, igazándiból nem a hivatalos verzió érdekel hanem hogy jó fejek-e, meg ilyesmi. És azért kérdeztem hogy csupaszok-e mert a neten különböző képeken ilyen-is olyan is. És nem tudtam eldönteni hogy akkor milyenek is valójában. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|