Keresés

Részletes keresés

BlackMagic Creative Commons License 2006-03-02 10:58:20 68

Sziasztok!

 

Én is gratulálok a pici kopernyákokhoz, meg a kis devonhoz is!

Én úgy tudom hogy a sphynx-ek kitenyésztéséhez használtak az elején devonokat, de aztán megtiltották mert valami súlyos genetikai betegséget okozott...

De szerintem sem kéne hogy kopi legyen...

Tündérek a kis napimádók!!  :)

A hozzászólás:
Atahualpha Creative Commons License 2006-03-02 08:43:51 66
Amennyire én hallottam, anno sokat fedeztettek a tipus végett sphynxekkel, ezért néhány kicsit csupaszkás...de elvileg nem szabadnak csupinak lenni....(a standardleírás szerint)
Előzmény:
Cinnamoroll82 Creative Commons License 2006-03-02 08:27:45 65
Köszike, igazándiból nem a hivatalos verzió érdekel hanem hogy jó fejek-e, meg ilyesmi. És azért kérdeztem hogy csupaszok-e mert a neten különböző képeken ilyen-is olyan is. És nem tudtam eldönteni hogy akkor milyenek is valójában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!