Keresés

Részletes keresés

Atahualpha Creative Commons License 2006-03-02 08:43:51 66
Amennyire én hallottam, anno sokat fedeztettek a tipus végett sphynxekkel, ezért néhány kicsit csupaszkás...de elvileg nem szabadnak csupinak lenni....(a standardleírás szerint)
A hozzászólás:
Cinnamoroll82 Creative Commons License 2006-03-02 08:27:45 65
Köszike, igazándiból nem a hivatalos verzió érdekel hanem hogy jó fejek-e, meg ilyesmi. És azért kérdeztem hogy csupaszok-e mert a neten különböző képeken ilyen-is olyan is. És nem tudtam eldönteni hogy akkor milyenek is valójában.
Előzmény:
gy.bea Creative Commons License 2006-03-02 06:12:51 64

Szia!

 

A pocijuk csupasz és valóban hullámos szőrük lesz nagykorukra. - nincs fedőszőrzetük csak aljszőrzetük, nem vedlenek, nem hullik a szőrük. Nagyon ragaszkodó, kedves cicusok.

Van leírás róluk pár macskás oldalon...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!