|
|
|
|
 |
Cinnamoroll82
2006-03-02 08:27:45
|
65
|
| Köszike, igazándiból nem a hivatalos verzió érdekel hanem hogy jó fejek-e, meg ilyesmi. És azért kérdeztem hogy csupaszok-e mert a neten különböző képeken ilyen-is olyan is. És nem tudtam eldönteni hogy akkor milyenek is valójában. |
|
A hozzászólás:
 |
gy.bea
2006-03-02 06:12:51
|
64
|
Szia!
A pocijuk csupasz és valóban hullámos szőrük lesz nagykorukra. - nincs fedőszőrzetük csak aljszőrzetük, nem vedlenek, nem hullik a szőrük. Nagyon ragaszkodó, kedves cicusok.
Van leírás róluk pár macskás oldalon... |
|
Előzmény:
 |
Cinnamoroll82
2006-03-01 21:09:48
|
61
|
| Sziasztok! A devon rex cicusok mennyire csupaszok általában? És mit kell róluk tudni nagy vonalakban? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|