Keresés

Részletes keresés

gy.bea Creative Commons License 2006-02-27 11:04:41 52

A Sába nevet adtuk neki :)

4 hónapos.

 

Bea

A hozzászólás:
Atahualpha Creative Commons License 2006-02-27 10:10:39 51
Gratulálunk hozzá. Mi lett a neve?
Előzmény:
gy.bea Creative Commons License 2006-02-27 09:31:36 49

Sziasztok!

Még 1x köszönöm a segítségeteket a Devon rex cicussal kapcsolatban.

...és persze akkor közzé is teszem a képét :)

 

Üdv: Bea

Sába (4 hónapos)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!