|
|
|
|
 |
y3k
2006-02-26 13:45:15
|
429
|
Hat szep is lenne, ha modularis lenne a dolog, es valaszthato lenne vaz, erzekelo, fokuszrendszer, nem is hulyeseg amugy.
|
|
A hozzászólás:
 |
Abrash
2006-02-26 13:30:21
|
428
|
nem ismerem a d2hs képminôségétségét - nem kizárt :) engem a kategóriák nem izgatnak, egyik gyártótól sincs részvényem. azzal sincs bajom, ha a 2 gyártó más speckónál húzza a kat határait. az tény, hogy _számomra_ a turbós váz nem nagyon, a jó felbontás fontosabb. nagyon jól ellennék egy 1.3 körüli, 20 mpix körüli vázzal akkor is, ha semmi sorozat, és csak raw, fapad... szóval a váz CPU és egyebei nem érdekelnek túlzottan. max mlu. Kár hogy ilyen irányra senki nem fejleszt (epson r1 kivételével) |
|
Előzmény:
 |
y3k
2006-02-26 11:52:50
|
427
|
| Semmi koze felbontasnak a kategoriahoz, a 350D akkor magasabb kategoria mint egy D2HS? De meghatarozhatjuk, ugyis ocsmany ido van odaki:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|