Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2006-02-26 13:45:15 429

Hat szep is lenne, ha modularis lenne a dolog, es valaszthato lenne vaz, erzekelo, fokuszrendszer, nem is hulyeseg amugy.

 

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2006-02-26 13:30:21 428
nem ismerem a d2hs képminôségétségét - nem kizárt :)
engem a kategóriák nem izgatnak, egyik gyártótól sincs részvényem. azzal sincs bajom, ha a 2 gyártó más speckónál húzza a kat határait. az tény, hogy _számomra_ a turbós váz nem nagyon, a jó felbontás fontosabb. nagyon jól ellennék egy 1.3 körüli, 20 mpix körüli vázzal akkor is, ha semmi sorozat, és csak raw, fapad... szóval a váz CPU és egyebei nem érdekelnek túlzottan. max mlu. Kár hogy ilyen irányra senki nem fejleszt (epson r1 kivételével)
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2006-02-26 11:52:50 427
Semmi koze felbontasnak a kategoriahoz, a 350D akkor magasabb kategoria mint egy D2HS? De meghatarozhatjuk, ugyis ocsmany ido van odaki:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!