|
|
|
|
 |
y3k
2006-02-26 11:52:50
|
427
|
| Semmi koze felbontasnak a kategoriahoz, a 350D akkor magasabb kategoria mint egy D2HS? De meghatarozhatjuk, ugyis ocsmany ido van odaki:) |
|
A hozzászólás:
 |
Abrash
2006-02-26 11:45:44
|
426
|
| szeritem indkettô középkategória, a felbontásuk jóformán azonos (számold ki a lin arányt), és egyik sem az adott cég legtökösebb ajánlata. |
|
Előzmény:
 |
y3k
2006-02-25 18:36:43
|
424
|
| Ez nem igy van, mert az egyik maga a kozepkategoria, a masik meg nem sorolhato ide, kepminoseget, meg egyeb hiteleti tevekenyseget meg kar belekeverni, mert semmi koze magahoz a kategoriahoz. Kurva kisvaku:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|