Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2006-02-26 11:52:50 427
Semmi koze felbontasnak a kategoriahoz, a 350D akkor magasabb kategoria mint egy D2HS? De meghatarozhatjuk, ugyis ocsmany ido van odaki:)
A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2006-02-26 11:45:44 426
szeritem indkettô középkategória, a felbontásuk jóformán azonos (számold ki a lin arányt), és egyik sem az adott cég legtökösebb ajánlata.
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2006-02-25 18:36:43 424
Ez nem igy van, mert az egyik maga a kozepkategoria, a masik meg nem sorolhato ide, kepminoseget, meg egyeb hiteleti tevekenyseget meg kar belekeverni, mert semmi koze magahoz a kategoriahoz. Kurva kisvaku:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!